Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Sansürsüz Çukur İzle

Sansürsüz Çukur İzle

Çukur 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 1.Bölümde Neler Oldu?

Show TV’nin reyting rekorları kıran Çukur 1.bölümde neler oldu? Kısaca açıklayalım. Çukur İstanbul’un tam merkezidir. Bir başka deyişle İstanbul’un ta kendisidir. Çukur’u İdris Koçovalı kurmuştur. İdris Koçovalı Çukur’un tek hakimidir. Çukur’da yaşayanlar tehlikelerden uzaktır. Yamaç Çukur’dan ayrılmış bir gençtir. Gündüzleri kimyager olarak çalışıyor. Geceleri ise müzisyenlik yapıyor. Yamaç, Sena ile karşılaştıktan sonra hayatının seyri tamamen değişir. Bu ikili birbirine aşık olmuşlardır. Vartolu’nun Çukur’a gelmesiyle Çukur’da her şey değişecektir. Yama’ta Sena’nın aşkı yüzünden terk ettiği çukura dönecektir. Çukur 1.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 1.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 1.Bölüm- İdris’ten Büyük Racon

Çukur 1.Bölüm- Yumruk Yumruğa

Çukur 2.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz Çukur İzle

Çukur 2.Bölümde Neler Oldu?

 

Çukur 2.bölümde, Yamaç Çukur’a geri döner. Yamaç geri döndüğünde abisi Kahraman öldürülür. Babası İdris Koçovalı hastanede yatmaktadır. Yamaç, bütün sorunlarla ilgilenmek zorunda kalır. Ama bu yük Yamaç’ı zorlar. Çukur’da intikam yeminleri edilir. Vartolu ve adamları ile Koçovalı Ailesi arasında büyük bir kapışma an meselesidir.Yamaç bu arada sevdiği kız olan Sena’yı düşünmektedir. Sena, sevdiği adam olan Yamaç’ı aramaktan vaz geçerek ailesinin yaşadığı şehir olan İzmir’e döner. Fakat Yamaç ve Sena kısa süre sonra bir araya geleceklerdir. Ama bu ikiliyi tehlikeler beklemektedir. Çukur 2.bölümde de heyecan doruk noktasındadır. Çukur 2.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 2.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 2.Bölüm Ne Ölüne, Ne ölüme..

Çukur 2.Bölüm- Beni Nasıl Tanıdın?

Çukur 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur sansürsüz izle

Çukur 3.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 3.bölümde, Vartolu önüne çıkan engelleri yenmeye kararlıdır. Vartolu’nun hesaba katmadığı karşısında Yamaç gibi genç ve dirayetli sert bir kayanın olmasıdır. Yamaç, Vartolu ile barış antlaşması yapar. Yamaç sevdiği kız Sena’yı zorla da olsa babasını evine getirir. Sena için bu dünya çok yabancıdır. Bir de buna Sultan’ın Sena’ya karşı olması eklenmiştir. Bu yüzden Sena’nın işi bundan sonra hiç de kolay görülmemektedir. Çukur 3.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 3.Bölüm- Gerilim Tırmanıyor!

Çukur 3.Bölüm- Aliço’ya Beklenmedik Soru

Çukur 4.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 4.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 4.bölümde, hastanede yatan İdris Koçovalı kendine gelmiştir. İdris Koçovalı’nın kendisine gelmesi Çukur’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. İdris Koçovalı evden giden oğlu Yamaç’ı karşısında görünce ikili arasında büyük bir kapışma olur. İdris Koçovalı Sena’ile tanışır. Sena’nın Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenince buradan da ayrı bir fırtına kopar. Çukur’a yeni gelen Vartolu, kendini kabul ettirmek için bazı girişimlerde bulunur. Vartolu’nun girişimleri Çukur sakinleri tarafından tepki ile karşılanır. Yamaç, babası ve evdeki diğer sıkıntılarla uğraşırken bir de içlerinde ki hainin kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Çukur 4.bölüm diğer bölümler gibi heyecanı çok yüksek bir bölüm, nefeslerinizi tutarak izleyeceğinizden eminiz. Çukur 4.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 4.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 4.Bölüm- Ben Yamaç Koçovalı

Çukur 4.Bölüm- Sen de Kızma Yeter

Çukur 5.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 5.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 5.bölümde, Yamaç Koçovalı içlerinde ki haini aramaya devam etmektedir. Ancak haini bulsa da bunu babası İdris Koçovalı’ya kabul ettirmesi çok zordur. Yamaç ile İdris Koçovalı arasındaki gerilim git gide artmaktadır. Koçovalı ailesinde sadece erkekler arasında gerilim yoktur. Koçovalı kadınlar arasında da gerilim vardır. Sultan Koçovalı, Sena’yı buyruğu altına sokmak ister. Sena, Sultan Koçovalı’nın emri altına girmek istemez. Koçovalı evinden dışarı çıktığında, mahalleden biri Sena’ya Çukur’un gerçek yüzünü gösterir. Selim ise kendisi ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için yeni girişimlerde bulunur. Bu girişimler Selim’e geri dönülmez hatalar yaptırır. Vartolu, Çukur’da Koçovalı’ların saltanatına göz dikmiştir. Çukur’da, Vartolu ile Koçovalı’ların savaşı başlar. Çukur 5.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 5.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 5.Bölüm- Köstebek Bulundu mu?

Çukur 5.Bölüm- Eypio – Gömün Beni Çukura

Çukur 6.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 6.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 6.bölümde, gerginlik had safhaya çıkmıştır. İsa ölmüştür. Yamaç’ın, İsa’nın ölümünden sonra şüpheleri artmıştır. Yamaç’ın yaptığı silah sevkiyatına baskın düzenlenir. Yamaç bu baskından amca gibi gördüğü Emmi ve Paşa’dan şüphelenmektedir. Vartolu ile selim arasındaki anlaşma şartları yeniden düzenlenir. Çukur tamamen karışmıştır. Çukur’daki bütün dengeler yeniden düzenlenecektir. Sena ise Yamaç’ın hiç tanımadığı yanlarını öğrenince daha da şaşırır.Celasun kardeşlerine bakabilmek için Koçovalı’lara ait silah deposunu soymaya kalkar. Bu da Celasun ile Yamaç’ı karşı karşıya getirir. Vartolu, Çukur’da söz sahibi olmak için girişimlerde bulunur. Vartolu’nun bu girişimleri Yamaç’çok kızdıracaktır. Çukur 6.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 6.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 6.Bölüm- Yamaç – Celasun Kavga Sahnesi

Çukur 6.Bölüm- Dalga Dalga Geliyorum

Çukur 7.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 7.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 7.bölümde, İdris Koçovalı hastaneden çıkmış ve mahalleye geri dönmüştür. İdris Koçovalı, mahallenin hakimiyetinin kendisinde olduğunu mahalle sakinlerine hatırlatır. Vartolu, İdris koçovalı’nın hatırlatmasına rağmen durmayacaktır. Çukur’da hüküm sürmek için alttan alttan çalışmalar yapmaya devam edecektir. Yamaç, berber Muhittin’den Vartolu’nun zayıf noktasını öğrenmiştir. Koçovalı ailesindeki kopan fırtına devam ederken, Selim yeni bir girişimde bulunmaya hazırlanır. Vartolu ise izleyicileri şaşırtacak yeni kozunu ortaya sürer. Çukur 7.bölüm yine nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz bir bölüm. Çukur 7.bölümde heyecan doruk noktasında. Çukur 7.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 7.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 7.Bölüm- Ne Olur Affet.

Çukur 7.Bölüm- Kral Yuvaya Geri Döndü.

Çukur 8.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 8.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 8.bölümde, herkes kendi kuralına göre hareket etmektedir. Yamaç, Vartolu’ya zayıf noktasından yıkıcı bir darbe vurmuştur. Vartolu, Yamaç’ın vurduğu büyük darbeye karşın, İdris Ve Yamaç Koçovalı’ya çok büyük bir sürpriz yaşatacaktır. Yamaç, babasından Vartolu’nun işini niye bitirmediğini sorduğunda. İdris Koçovalı, oğlu Yamaç’a büyük bir ders verir.Selim’in kaçak olarak işlettiği kumarhaneye mafya adamlarından Serdar, tansiyonun yükselmesine sebep olacaktır. Koçovalı kadınlar arasında da huzursuzluk vardır. Sultan Koçovalı, Sena’yı evden yollamaya çok kararlıdır. Çukur 8.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 8.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 8.Bölüm- Ölüm Ruleti

Çukur 8.Bölüm- Koçovalılara Çifte Saldırı!

Çukur 9.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 9.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 9.bölümde, Yamaç’ın sevdiği kadın Sena ve babası İdris Koçovalı tehlike altındadır. Yamaç tehlikeyi bertaraf etmek için hamle yapar. Yamaç’ın hamlesi yeraltı dünyasının adamı olan Serdar’ı şaşırtır. Selim köşeye sıkıştığı için, Sena’yı kaçırır. Bu da Selim’in daha çok sıkışmasına neden olur. Vartolu ve Celasun, Serdar tarafından tombalacı da rehin tutulmaktadır. Vartolu ile Celasun kurtulmak için plan yaparlar. Celasun’un yaptığı bu tehlikeli plan tahmin etmedikleri bir kişinin zarar görmesine neden olur. Yeraltı dünyasının adamı Serdar, Yamaç ile baş edemeyince bütün adamlarına Çukur’a saldırmasını söyler. İlk hedefleri de Koçovalı’ların yaşadığı evdir. Bunun üzerine Ymaç yeni bir hamle yapmak zorunda kalır. Çukur 9.bölüm yine nefeslerimizi keserek izleyeceğimiz bir bölümdür. Çukur 9.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 9.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 9.Bölüm- Serdar’a Kötü Sürpriz

Çukur 9.Bölüm- Vartolu’dan Sürpriz Hamle

Çukur 10.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 10.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 10.bölümde, Serdar’ın adamları Koçovalılar’ın evine baskın düzenler. Bu sırada Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. Bu üçlüden biri vurulacaktır. Serdar’ın düzenlendiği baskın sonucu Koçovalı ailesinin kadınları büyük tehlike altına girer. Bu arada Serdar’ın adamlarının elinden kurtulan Vartolu oradan geçmektedir ve Koçovalı kadınlarının kaderi oradan geçen Vartolu’nun elindedir.Celasun’u kurtarmak için tehlikeye giren Karaca’nın durumu da çok kritiktir. Köşeye iyice sıkışan Selim bütün öfkesini Serdar’a ödetmek istemektedir. Heyecanın zirveye çıktığı anlarda Baykal’ın, Yamaç için yaptığı hamle Yamaç’a zor bir karar verme aşamasında bırakacaktır. Çukur 10.bölüm yine diğer bölümlerde olduğu gibi hyecanın doruklara çıktığı bir bölüm olmuş. Çukur 10.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 10.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 10.Bölüm- Savaş Çoktan Çıktı!

Çukur 10.Bölüm- Vartolu Koçovalıları Kurtaracak mı?

Çukur 11.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 11.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 11.bölümde, Çukur’da bütün dengeler değişmiştir. Vartolu ile Yamaç arasında ki savaş kızışmıştır. Artık silahların konuşacağı aşamaya gelmiştir. Yamaç bu mücadele sırasında bir seçim yapmaya zorlanır. Yamaç, Sena ve Çukur arasındaki seçimden dolayı çok zor durumdadır. Selim yine bir oyunla Yamaç’ı dönüşü olmayan bir hata yapmaya zorlayacaktır. Baykal ile Avukat Nazım yeni bir hamle peşindedirler. Bu arada İdris Koçovalı’ya bir mektup gelir ve bu mektup sonucu Çukur’da hayat yeniden dizayn olmaya başlar. Çukur 11.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 11.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 11.Bölüm- Dişe Diş Kana Kan

Çukur 11.Bölüm- Benim Yiğitlerimsiniz

Çukur 12.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 12.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 12.bölümde, İdris Koçovalı’ya gelen mektup sonucu, İdris Koçovalı geçmişin karanlık perdesini açmak için kararlıdır. Sultan Koçovalı, İdris’in bu araştırmasını evde kurduğu düzeni yıkacak boyutta olduğunu sezinlendiğinden Paşa’dan yardım ister. Yamaç içlerinde ki haini bulmaya odaklanmıştır. Bu arada Sena’dan boşanmıştır. Boşanma haberini alan Sena, hayatını tehlikeye atarak yeni şeyler öğrenir. Sena’nın öğrendikleri her şeyi değiştirir. Vartolu, Baykal tarafından tehdit edilmektedir. Vartolu sevdiği kadın olan Saadet’i kurtarmak için zor bir karar vermek zorundadır. Çukur 12.bölümde Koçovalı tamamen gerilim dolu anlar yaşamaktadır. Çukur 12.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 12.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 12.Bölüm- Bana Münir’i Bulacaksın

Çukur 12.Bölüm- İçimizdeki Haini Bulacaksın

Çukur 13.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 13.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 13.bölümde; Çukur’da bütün dengeleri değiştirecek olan olay olur. Vartolu ile İdris koçovalı karşı karşıya gelir. İdris koçovalı oğlunun yaşadığını öğrenir ve oğlunun peşine düşer. Sultan ile Paşa geçmişi kapatmak için büyük çaba sarfederler. Ama geçmiş onların peşini bırakmaz. Yamaç, Vartolu’nun kimliğine ulaşmaya çalışmaktadır. Sena, yamaç ile bir yol ayrımına girmiştir. Sena bir karar vermek zorundadır aklını mı dinleyecek, yoksa kalbini mi dinleyecektir. Vartolu, Yamaç’ın kendi peşinde olduğunu öğrenince, Yamaç’ın karşısına çeşitli engeller çıkartır. Vartolu bu arada bir açık vermiştir her şeyini kaybetmek ile karşı karşıya kalır. Çukur 13.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 13.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 13.Bölüm- Vartolu Köşeye Sıkıştı

Çukur 13.Bölüm- Bana Masal Anlat

Çukur 14.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 14.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 24.bölümde; İki kişinin bildiğinin sır olmadığı anlaşıldı. Çukur’da sırlarla ilgili yüzleşmelerin olacağı bir dönme başladı. Yamaç, Vartolu’nun kardeşi olduğu gerçeğine ulaştı. Bu sırrı öğrenen Yamaç’ın ne yapacağı merak konusu oldu. Geçmişte işlene günahlar Çukur’da her şeyin değişmesine sebep olmaya başlayacaktır. Çukur’da herkesin hayatı eskisinden farklı olacaktır. Çukur 14.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 14.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 14.Bölüm- Yamaç’ı Yıkan Gerçek

Çukur 14.Bölüm- Karaca’ya Büyük Tuzak

Çukur 15.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 15.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 15.bölümde ; Vartolu’nun abisi olduğunu öğrenen Yamaç, büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Yamaç, babası İdris Koçovalı’nın geçmişi yüzünden babası ile karşı karşıya gelmek üzeredir. İdris Koçovalı geçmişte en yakınları tarafından ihanete uğradığını anlar.İdris Koçovalı  bundan sonra ne yapacağını düşünmektedir. Çukur mahallesinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu arada Koçovalı ailesinin temeli  kökten sarsılmıştı. Çukur 15.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 15.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 15.Bölüm- Silahlar Çekildi

Çukur 15.Bölüm- Savaş Çıkar Yapma

Çukur 16.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 16.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 16.bölümde; Çukur’da geçmiş sırlar birbir su yüzüne çıkıyor. Vartolu bir karar aşamasında sevdiği kadını bulan Vartolu, Saadet’i alıp sonsuza kadar Çukur’dan gitmek ile kalıp geçmişin intikamını almak arasında kalmıştır. Yamaç babasından gelen ‘’Vartolu Çukur’dan gidecek ‘’emrine karşı öğrendiği gerçek olan Vartolu’nun kardeşi olduğundan dolayı, zor bir seçim yapmak zorunda. Yamaç ile Vartolu arasında büyük bir kapışma başlıyacak. Bu kapışma Çukur’daki herkesin yaşamını etkileyecek. Çukur 16.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 16.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 16.Bölüm- Çukur’daÖleceğim

Çukur 16.Bölüm- Vartolu Kurtulabilecek mi?

Çukur 17.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 17.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 17.bölümde;Vartolu’nun evinden cenaze çıkacaktır. Bu cenaze mahallede ki bu dengeleri alt üst edecektir. Çukur’da geçmiş ile ilgili sırların yüzleşmesi devam edecek. Mahalleye gelen bir misafir Çukur’da  Kargaşalı bir dönemin başlamasının habercisi olacaktır. Yamaç, Sena ve İdris Koçovalı başlarına gelebileceklerden habersizdirler. Çukur 17.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 17.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 17.Bölüm- Maç Ayağımıza Geldi

Çukur 17.Bölüm- Teslim Oluyorum!

Çukur 18.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 18.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 18.bölümde; Komiser Emrah Çukur’a geldi. Komiser’in gelmesiyle Koçovalı’lar yeni bir düşman daha gelmiş oldu. Yamaç, yeni gelen düşmanını tanımaya çalışmaktadır. Sena geçmişteki hataları ile yüzleşmek zorunda kalır. Selim, yine dengeleri değiştirecek hareket yapar ve kurşunlara siper olur. İdris koçovalı karşılaştığı sürpriz sonucu büyük bir şok ve pişmanlık yaşayacaktır. Çukur 18.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 18.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 18.Bölüm- Sena ve Emrah Amir Karşı Karşıya

Çukur 18.Bölüm- Selim Ölürse Seni Yaşatmam

Çukur 19.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 19.Bölümde Neler Oldu?

Çukur19.bölümde; Selim, Yamaç’a gelen kurşunların önüne geçmişti. Selim şimdi yaşam mücadelesi vermektedir. Selim’in ağır yaralanması Koçovalı ailesini çok üzdü. Bu arada geçmiş Koçovalı ailesinin peşini bırakmamaktadır. Sena İzmirde’den büyük bir sürprizle dönecektir. Sena’nın öğrendiği şeyler onun hayatını olumlu yönde etkileyecektir. Yamaç ile Vartolu karşı karşıya gelerek yüzleşeceklerdir. İkiside farklı duygular yaşayacaktır. Çukur 19.bölümün en ilginç olayı ise İdris Koçovalı’nın Vartolu’ya  çocukluk ismi olan Salih diye seslenmesidir. Bu arada Selim Hastanede yaşam savaşı vermektedir. Çukur 19.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 19.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 19.Bölüm- Yamaç- Baykal Karşılaşması

Çukur 19.Bölüm- Nefeslerin Tutulduğu An!

Çukur 20.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 20.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 20.bölümde ; Çukur’da yıllar sonra birbirine kavuşan baba ve oğul yani İdris Koçovalı ve Vartolu en sonunda yüzleşirler. Vartolu bir yol ayrımındadır. Salih Koçovalı olarak kalan hayatına devam etmek ya da Vartolu Sadettin olarak hayatına devam edip Çukur’da fırtınalar estirmek. Yamaç, Selim’i vurduranın Baykal olduğunu öğrendi. Yamaç, Baykal’a karşı harekete geçme kararı alır. Baykal’ın gözü hiçbir şey görmemektedir. Çukur’da ki herkese tehditler savurmaktadır. Baykal, Yamaç’a unutamayacağı bir acı yaşatır. Çukur’da herkes için her şey değişmektedir. Artık kimsenin güvencesi kalmamıştır. Çukur 20.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 20.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 20.Bölüm- Ya Sen Ölürsün Ya Ben

Çukur 20.Bölüm- Eğlence Başlasın!

Çukur 21.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 21.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 21.bölümde; Vartolu Saadettin’in Çukur’a dönüşü Baykal ve mahalle için şok etki yapmıştır. Yamaç, yaşadığı kayıplardan sonra çok üzülür ve kendini sorgulamaktadır. Yamaç kayıpların intikamını almak için umulmadık işbirlikleri yaparak harekete geçmeye hazırlanır. Aliço, Hale’yi kimin öldürdüğünü araştırırken geçmişteki bazı olayları öğrenecektir. Vartolu, İdris Koçovalı’nın babası olduğunu Çukur meydanında herkese söyler. Bu olay İdris Koçovalı’yı derinden sarsar. Çukur’da değişik gruplar bir araya gelecek ve yeni kapışmaların olacağının habercisidir. Çukur 21.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 21.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 21.Bölüm- Büyük Sürpriz

Çukur 21.Bölüm- Yamaç ve Vartolu’dan Büyük Plan

Çukur 22.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 22.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 22.bölümde ; Vartolu, Koçovalılar’la ortak Baykal’a oyun oynamışlardır. Baykal’ı kurtarmak için Elvis gelecektir. Elvis’in gelmesi Koçovalılar ve Vartolu için büyük bir tehdit oluşturacaktır. Elvis, mahallede yeni bir kıyametin kopmasına neden olur. Aliço, bu bölümde de Hale’nin intikamı peşinde koşmaya devam etmektedir. Nazım, intikam almak ve kırılan gururunu onarmak için yeni planlar peşindedir. Çukur 22.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 22.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 22.Bölüm- Koçovalılar Ateş Çemberinde

Çukur 22.Bölüm- Gördün mü Dejavuyu Baykal Efendi?

Çukur 23.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 23.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 23.bölümde; Elvis, Baykal’ı kurtarmak için Koçovalı kadınları kaçırır. Bu haberi duyan Yamaç ve Vartolu çok aşırı derecede öfkelenirler.İki grup arasında silahlar konuşur. Elvis’in, Baykal’ı kurtarana kadar durmayacağı anlaşılmıştır. Koçovalı kadınlar kurtulmuştur. Koçovalı kadınları kurtaran sürpriz bir isimdir. Yamaç ve Vartolu, Elvis’e karşı işbirliği yapmışlardı bu ortak çalışmanın ne kadar devam edeceği belli değildir. Çukur’da bütün dengeler yeniden şekillenir. Çukur dizisinden vedalar da bu bölümde başlıyor. Önemli bir karakter veda ediyor. Çukur 23.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 23.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 23.Bölüm- Koçovalılar’a Sürpriz Yardım

Çukur 23.Bölüm- Elvis’e Büyük Baskın

Çukur 24.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 24.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 24.bölümde; Baykal ve Elvis ölmüşlerdir. Koçovalılar bu iki düşmandan kurtulmuşlardır. Saadet, Vartolu’ya aşık olmuştur. Bu aşkı duyan Koçovalı ailesi karışmıştır. Nedret intikam almak için Vartolu’nun evine gider. Nedret burada silahını ateşler ve yanlışlıkla Sultan Koçovalı vurulur. Yamaç, Sena ile Emrah arasındaki gerçeği öğrenir. Bu öğrendikleri Sena’ya bakışını nasıl değiştirecektir. Yine heyecanın dorukta olduğu nefes almaya korkarak izleyeceğiniz bir bölüm. Çukur 24.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 24.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 24.Bölüm- Çukur Medet’i İstiyor

Çukur 24.Bölüm- Sultan Ana Vuruluyor!

Çukur 25.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 25.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 25.bölümde; Sultan Koçovalı’yı yanlışlıkla vuran Medet ile Vartolu arasında yeni bir savaş başlamak üzeredir. Sultan Koçovalı’nın vurulduktan sonra bacakları tutmamaktadır. Sultan, onu vuran Medet2in öldürülmesini ister. Medet ile Sultan arasındaki buluşmada silahlar çekilir. Yamaç, Medet ile Sultan’ın arasında kalır.Sultan’ın vurulma olayından dolayı, Koçovalı ailesi Vartolu’yu suçlamaktadır. Vartolu, tekrar eski günlerine dönmek için nazım ve Emrah ile görüşmeler yapar. Bu görüşmeler, Çukur’da aksiyon dolu yeni günlerin başlayacağının habercisidir. Çukur 25.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 25.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 25.Bölüm- Yeni Düzen Yeni Nizam

Çukur 25.Bölüm- Çukur Evimiz Sultan Anamız

Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 26.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 26.bölümde; Vartolu, Nazım Ve Emrah aralarında anlaşarak güçbirliği kurmuşlardır. Bu birliktelikten Yamaç endişe duymaktadır. İdris Koçovalı, Vartolu’ya Saadet ile evlenebilmesi için seçenek sunar. Salih Koçovalı olarak yaşayacaksa düğünü kendisinin yapacağını söyler. Ya da Çukur’da yaşamasının zor olduğunu söyler. İdris Koçovalı’nın hesaba katmadığı, Mahallelinin bir kısmının çoktan Vartolu’nun yanında yer aldığı. Sena harekete geçer, umulmadık birini ziyaret eder. Çukur’da bütün dengelerin yeniden değiştiği bölümde, büyük bir tehlike yaşanır. Bu tehlike herkesin hayatını çok etkiler. Çukur 26.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 26.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 26.Bölüm- Yamaç Yangından Kurtulabilecek mi?

Çukur 26.Bölüm- Bir Yılanın Oyununa Geldik

Çukur 27.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 27.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 27.bölümde; İdris Koçovalı, Saadet’i evlendireceğini Çukur’un meydanında herkese söyler. Vartolu ile İdris Koçovalı arasındaki kavga daha da kızışır. Vartolu, Çukur’u ele geçirmek için yeni ve farklı planlar yapar. Yamaç, Vartolu ile İdris Koçovalı arasını bulmaya çalışır. Selim, Emrah, Nazım ve Vartolu’nun güç birliğine katılmak istemektedir. Yamaç ile Sena’nın araları düzeleceğine, birbirlerinden sakladıklarından dolayı daha da açılmaktadır. Çukur’u, heyecan dolu fırtınalı günleri beklemektedir. Çukur 27.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 27.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 27.Bölüm- Yamaç’ı Kim Kurtardı?

Çukur 27.Bölüm- Kızımızı Verdim Gitti

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 28.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 28.bölümde; yeni bölümde fırtına kopmaya başlamıştır. Vartolu Sena’ya yardım eder. Buna Yamaç çok öfkelenir ve Vartolu’ya düşman olur. Yamaç Sena ve Vartolu’dan hesap sorar bu arada Sena ile yüzleşme fırsatı bulur. Vartolu, Saadet’in evlenmesine engel olmak için değişik planlar yapar. Bu planlarında yaptığı bir hata, Saadet’i Vartolu’dan uzaklaştırır. Vartolu’nun engelleme çalışmalarına rağmen düğün günü gelip çatmıştır. Düğün gününde yaşanan bir olay sonucu, Çukur dizisinden bir veda daha olur. Çukur 28.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 28.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 28.Bölüm- Büyük Kavga

Çukur 28.Bölüm- Düğün Günü Şok Ölüm

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 29.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 29.bölümde; Saadet ile evlenecek olan Cemil düğün günü, Selim tarafından vurularak öldürülür. Selim yaptığı bu hatanın bedelini ödeyecek mi? hep beraber göreceğiz. Düğünün bu üzücü olaydan dolayı iptal olması Koçovalı ailesinin çok üzmüştür. Vartolu, Selim, Nazım ve Emrah arasında ki ittifak biraz daha güçlenir. Bu güç birliği Yamaç’a ne gibi zararlar verecektir merak konusu olur. Çukur’da yeniden yüzleşmeler olur. Bu arada Yamaç ve adamları gittikleri silah deposunda tuzağa düşerler. Çukur 29.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 29.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 29.Bölüm- Meke Bugünlerde Terso

Çukur 29.Bölüm- Akılalmaz Tuzak!

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz İzle

sansürsüz çukur izle

Çukur 30.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 30.bölümde; Yamaç, Emmi ve Paşa soğuk hava deposunda hapis kalırlar. Buradan kurtulmak için Yamaç tehlikeli bir plan yapar. Bu plan kapıyı havaya uçurmaktır. Bu iş için patlayıcı lazımdır. Bunu da bu işlerde tecrübeli olan Paşa, silah mühimmatlarından yapacaktır. Yamaç ve adamları ufak tefek yaralarla soğuk hava deposundan kurtulurlar. İdris Vartolu Kahvede mafya adamları tarafından rehin alınır. Ezgi’nin Sena’ya uyguladığı tedavi sonucu Sena daha da kötüleşir. Vartolu  İdris Koçovalı için yapacağı bir hamle aralarında ki buzların erimesine neden olur. Çukur 30.bölümü Show TV’nin internet adresinden izleyebilirsiniz.

Çukur 30.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 30.Bölüm- Babayı Kahveye Kapatmışlar

Çukur 30.Bölüm- Sana İhtiyacım Kalmadı!

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir