Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Sansürsüz Çukur 27.Bölüm İzle

Sansürsüz Çukur 27.Bölüm İzle

Çukur 27.Bölümde Neler Olacak ? Çukur 27.Bölüm Sansürsüz Nereden İzlenir ? Çukur 27.Bölüm Tek Parça Sansürsüz Nereden İzlenir ?

Çukur 27.Bölüme çok az kaldı. Çukur 27.Bölümden ilk sahne ve Çukur 27.Bölüm 1. Fragmanı yayımlandı.Çukur 27.Bölümde işler Vartolu için hiç iyi gitmiyor. Sadiş’i evlendirme fikirleri iyice alevleniyor. Vartolu aklını kaybetmiş durumda sadece saldırıya geçmiş bir şekilde. Çukur 27.Bölümden ilk sahneyi birazdan izleyeceğiz. Burada da çok net bir şekilde Vartolu’nun mantıklı bir şekilde hareket edemediğini görüyoruz.

ÇUKUR 27.BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Vartolu’nun en hassas yerini buldu Sultan Ana. Vartolu’nun canını daha fazla yakabilecek bir şey bizce de mümkün değil.Hele geçmiş bölümlerde Sadiş ile yaşadığı o güzel anlar gözümüze gelince Vartolu için ne kadar zor bir durum olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Vartolu da acısından gözü dönmüş boğa gibi İdris Baba’ya saldırıyor.Çukur 27.Bölümden ilk sahneyi izlediğimizde zaten her şey çok net bir şekilde ortada. Vartolu mantığını kaybetmiş durumda.

ÇUKUR 27.BÖLÜM 1.FRAGMAN

Vartolu bir hamle daha yapıyor. İdris Baba’yı sinirlendiriyor mu bu hamle evet ama İdris Baba intikamını hemen alıyor. Sadiş’i evlendireceği haberini müjdeliyor Vartolu’ya. Vartolu iyice çıkmaza girmiş durumda. Bakalım 27.Bölümde Vartolu’nun bu kin ve nefretini kullanmaya çalışan insanlar olacak mı ? Vartolu’yu yanlarına çekebilecekler İdris Baba’ya karşı.Hep birlikte göreceğiz.

Evet Çukur 27.Bölüme sayılı saatler kaldı. Çukur 27.Bölümü pazartesi günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Dizi televizyonda yayımlandıktan hemen sonra Show Tv resmi internet sitesinde sansürsüz olarak yayımlanmaktadır.Çukur 27.Bölümü Sansürsüz olarak izlemeniz tavsiye ediyoruz.İyi seyirler.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir