Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Sansürsüz Çukur 25. Bölüm 2. Fragman İzle

Sansürsüz Çukur 25. Bölüm 2. Fragman İzle

Sansürsüz Çukur 25. Bölüm 2. Fragman İzle

Çukur 24.bölümün en önemli olayı Sultan Ana’nın vurulması olsa da Çukur 24.bölümde daha çok Vartolu karşımıza çıkmıştı aslında. Vartolu’nun Sadiş ile geçirdiği bir gün sonrası İdris Baba’nın Sadiş’İ alıp götürmesi olsun, Sultan Ana’yı vuranın kardeşi Medet olması olsun yada Çukur 24.bölüm son sahnesinde Vartolu ile Yamaç arasındaki diyalog olsun Vartolu başroldeydi Çukur 24.bölümde. Diğer bölümler adına en heyecan verici olay ise Yamaç ve Vartolu arasındaki diyalog olmuştu. Yamaç Vartolu’yu Çukur’un elinden kurtarmasına kurtarmıştı ama Vartolu’ya buradan git demişti ve Vartolu bir gün Çukur benden özür dileyecek diyerek bölüm sonlanmıştı.

Çukur Emrah Komiser

Çukur 24.bölümde dikkatimizi çok fazla çekmese de Emrah’ın kardeşinin evine yaptığı silahlı baskın bize dizinin gidişatı hakkında bilgi vermişti biz çok önemsemesek bile.Emrah içten içe ikna olmuştu kardeşinin sözleri üzerine ve birlikte babalarının sevilmeyen oğulları da olsalar öcünü alacaklarının sinyalini vermişlerdi.Birde Vartolu ile Yamaç arasında böyle bir diyalog gelişince istemsizce Vartolu da kardeşlerinin arasına katıldı. İdris Baba ve Çukur’un işi bu sefer daha zor ama Yamaç’ın işi çok daha zor olacak gibi. Emrah komiser bir şekilde Sena’nın aklını karıştırmışa benziyor fragmandan anladığımız kadarıyla. Yamaç’ın Sena’ya olan düşkünlüğünü göz önünde bulundurunca Sena ile Yamaç arasında doğacak bir sorun Yamaç’ın kontrolü kaybetmesine sebep olabilir. Sağlıklı düşünemeyen Yamaç çok kolay bir şekilde kandırılabilir gibi fragmandan anladığımız kadarıyla. Bakalım Beyefendi’nin oğulları başarılı olabilecekler mi ? Emrah komiser Sena’nın içine kurt düşürebilecek mi ?

Bu ve daha fazla sorunun cevabını öğrenmek için sayılı saatler kaldı diyebiliriz. Çukur 25.bölüm pazartesi akşamı saat 20 :00 da Show Tv ekranlarında olacak. Dizide son dönemlerde sansürlenen sahneler iyice arttığı için televizyon ekranlarından izlemek çok zevk vermiyor diyebiliriz. Tavsiyemiz dizi yayımlandıktan 2-3 saat sonra Show Tv resmi internet sayfasından sansürsüz olarak izlemeniz.İyi seyirler…

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir