Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 17.Bölüm İzle,  Çukur 50.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 50.Bölüm Analizi, Sansürsüz Çukur 50. Bölüm İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Ön İzleme

Çukur 50.Bölüm Fragman

Çukur 50.Bölüm 2.Fragman

Çukur 50.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 16.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Yamaç tahmin ettiğimiz gibi Selim tarafından bulunup hastaneye getirildi. Vartolu ile Cumali’nin kavgası, İdris Koçovalı tarafından kesildi. Bütün aile hastaneye toplandı. Bu arada Çukur’u boş bırakmamak için, Emmi ve Cumali Çukur’a geldi. Burada işle bayağı karışıktı, Cumali’nin sert tavrından sonra biraz daha karıştı. Vartolu ile Selim’de Çeto ve Mahsun’un peşine düştü. Bu arada Çeto ve Mahsun, Bulgar mafyasına büyük bir darbe vurdular. Veysel Çukur’u karıştırmak için iki gruba da zarar vererek birbirlerine düşmelerini sağladı. Vartolu, Çeto’yu yaraladı, Çeto kaçarken Selim’in karısı olan Ayşe’nin evine saklandı. Selim tam Mahsun’a sıkacak iken, Sena ile Mahsun’un sohbetini gördü ve bekledi.

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanlara bakarak şimdi bu bölümde olacaklar hakkında tahminlerimizi yapalım. Yamaç yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Yamaç kendisine tuzak kuranın ismini vermedi. Fakat ip uçları verdi, verdiği ipuçlarında yola çıkarak. Yamaç’ı vuran kişinin Metin olduğunu düşünüyorum. Metin bu işi niye yaptı derseniz çocuğu ile tehdit edilmiş olmalı. Bunu geçen bölümlerde verilen kesitlerden çıkarıyoruz. Hiç alakası yok iken Metin’in ailesini ve çocuğunu göstermeleri bu ihtimali güçlendiriyor.

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölümde; Veysel’in Çukur’u tamamen karıştırdığını görüyoruz. Çukur’da millet birbirine düştü. Olaylara müdahale eden Vartolu ile Cumali kapışma noktasına geldiler. Tam birbirlerine girecekleri sırada araya birisi girecek ve şimdilik kozlarını paylaşmayı sonraya bırakacaklar. Veysel esas çalıştığı patronun arabasına bindi. Bu patron bu bölümde ortaya çıkmayacaktır. Büyük ihtimal daha sonraki bölümlerde çıkacaktır. Karakuzulara gelince bu bölümde fazla görülmeyecekler.

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 16.Bölümde Sahneler

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Çukur’u Karıştıracak İhanet

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Karakuzular’dan Dev Operasyon

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Buraya Kadarmış Aslan Parçası

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle   Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir