Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 16.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 16.Bölüm İzle,  Çukur 49.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 49.Bölüm Analizi, Sansürsüz Çukur 49. Bölüm İzle, Çukur 2.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 49.Bölüm Ön İzleme

Çukur 49.Bölüm Fragman

Çukur 49.Bölüm 2.Fragman

Çukur 49.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 16.bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 15.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Çukur 2.Sezon 15.bölümde, Karakuzular, Bulgarlar tarafından saf dışı bırakıldılar. Bu iş için Vartolu ve Yamaç’ın ortak hareket etmesinin çok büyük etkisi oldu. En son final sahnelerinde Vartolu ile Cumali kavgaya tutuşmuşlardı. Yamaç’a gelen bir telefon sonucu Yamaç apar topar buluşmaya gitti. Final sahnesinde Yamaç gizemli biri tarafından vurulmuştu.

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 16.bölüm fragmanları yayınlandı. şimdi yayınlanan fragmanlardan yola çıkarak, Çukur 2.Sezon 16.bölümde olacaklar hakkındaki analizimizi yapalım. Fragmanda Yamaç hastaneye götürülüyor. Peki Yamaç’ı vurulduğu yerde kim buldu? Yamaç’ı vurulduğu yerde büyük ihtimal Selim buldu. Çünkü Selim, Yamaç’ı daha önceleri de takip etmişti. Şimdide takip etti fakat geç kaldı. Yamaç’ın vurulma haberinden sonra Koçovalılar hastaneye geliyorlar.

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

Kalan Karakuzular, Mahsun ve Çeto eşliğinde kılık değiştirerek Çukur’a saldırıyorlar. Fragmanların bir sahnesinde Çeto ile Vartolu karşılaşıyor. Bu ikili birbirine ateş ediyor, Çeto’nun vurulduğunu gördük, ama Vartolu’ya ne olduğunu görmedik. Çeto bu çatışmada ölmeyecek. Bir başka ekip Çukur’da kahveye baskın düzenliyor. Bu ekip diziye yeni girecek olan yeni çete gibi görünüyor.

Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 49.Bölüm Sansürsüz İzle

şimdi gelelim Yamaç’ı kim vurdu ve hain kim fragmanlara bakınca vuran ve hainin kim olduğu pek anlaşılmıyor. Çukur 2.Sezon 16.bölüm fragmanları izleyiciyi ters köşe yapıyor gibi. Yamaç’ı vuran diziye yeni girecek kişi gibi geliyor bana.Fakat hain konusunda çok yanılabiliriz. Benim tahminim Emmi olabilir. Emmi’nin hain olması Çukur dizisine ayrı bir heyecan ve boyut katar.

Çukur 2.Sezon 15.Bölümde Sahneler

Çukur 2.Sezon 15.Bölüm – Bütün Aile Yeniden Birlikte

Çukur 2.Sezon 15.Bölüm – Karakuzular’a Büyük Darbe

Çukur 2.Sezon 15.Bölüm – Yamaç’a Büyük Tuzak

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir