Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Sansürsüz Çukur 40.Bölüm İzle, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm İnceleme, Çukur 40.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 40.Bölüm Full HD İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm biraz sıkıcı geçmişti Çukur dizisinin o hareketli sahnelerini pek görememiştik. Birde sadece bir tek olaya yoğunlaşmış gibiydi. Hatta Celasun, Meke kavgası olmasa afganlının evine girme teşebbüsünden başka sahne yok denecek kadar azdı. Bu durumda izleyicilerin beklentisinin çok altında kalmıştı.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm, bir önceki bölümün aksine çok hareketli geçeceğe benziyor. Fragmanları izlediğimizde bu izlenimi alıyoruz. Bu sezon kimseye dokunmamaya çalışan Yamaç’ın bu bölümde hareketleneceği görülüyor. Diğer bölümlerde de Vartolu’nun Salih karakterinden çıkıp eski ”Vartolu Sadettin” olması yakın gibi. Bu duruma Fragmanda göndermeler var zaten.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm fragmanlarını yorumlayalım. Birinci fragmanda bu bölümde olacaklar hakkında pek bir şey vermemişlerdi. Fakat ikinci fragman bu bölümde olacaklar hakkında bize çok bilgi veriyor. Şimdi fragmanlardan yola çıkarak bu bölümde olabilecekler hakkında biraz yorum yapalım. Yamaç eskiye dönüyor artık daha hareketli olacak gibi görünüyor.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Cumali İle Çeto kavgasını Cumali’nin kazandığı anlaşıyor. Fakat burada bir sorun var, Yamaç’ın, Karakuzulardan önce oraya gelmesi imkansız. Bunun nedeni Karakuzuların adamları ile Aliço hemen hemen aynı anda yeri tespit ediyorlar. Karakuzular, Mahsun’a telefon ile ulaşıyorlar, Aliço telefon kullanmıyor. Fragmana baktığımızda Yamaç önce geliyor. Karakuzularda bir yere saldırıyorlar, büyük ihtimal Afganlı Reşit, Çeto’yu tuttuğu eski yere olabilir.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Afganlı Reşit, Çeto’nun oraya gelen dört tane Karakuzuların adamını tespit etmiş olmalı ve Çeto ile Cumali’yi başka yere nakil etmiş. Peki Yamaç nasıl buldu derseniz, Aliço sayesinde olabilir. Çünkü Önceki bölümde Aliço’nun o civardan ayrıldığını görmedik. Onların başka yere götürüldüğünü görüp takip etmiş olabilir.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölümde diğer aile fertleri de ön plana çıkmaya başlayacak. Selim bu bölümde çok fazla aksiyonlarda yer almasada ilerleyen bölümlerde daha çok yer alacaktır. Selim, Karakuzular hakkında en çok bilgiye sahip olan kişi. Eğer Karakuzular yok edilecek ise onların açıklarından faydalanmaları gerekir. Bu bölümde Saadetin yaşadığı da açığa çıkabilir. Yalnız bir tehlike var, Aşkın’ın Saadeti görmesi ve sonunda onunda orada esir edilmesi gibi.

Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle
Çukur 40.Bölüm sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölümde İdris Koçovalı artık eskiye dönme hareketleri yapmaya başlayacak. Hatta pazar yerinde haraç kesen çeteye bir güzel dayak atacak. Bu sayede bu çetenin büyük başları kim göreceğiz. Selim, sultan Hanım’ın yardımına koşacak. Vartolu ile Cumali’nin arası düzelecek. Vartolu kardeşlerine tam olarak güveneceğinden emin olacak.

Çukur 2.Sezon 6.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Cumali Geldi!

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Siz Çukur’un Mallarısınız

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Celasun – Meke Kavga Sahnesi

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir