Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle – Sansürsüz Çukur 32.Bölüm İzle – Çukur 32.Bölüm İzle Sansürsüz – Sansürsüz Çukur 32.Bölüm Tek Parça İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

28 Mayıs Pazartesi Akşamı Show TV’de yayınlanan Çukur 31.bölüm izleyicilerin nefeslerini kesti. Heyecanın doruk noktaya çıktığı Çukur 31.bölümü izleyenler, dizi biter bitmez hemen, Çukur 32.bölüm fragmanını internet üzerinden aramaya koyuldular. Çukur 32.bölüm ilk sahne yayınlandı. Çukur 32.bölüm ile ilgili fragmanlar yayınlandı, sitemizde bulabilirsiniz.

Çukur 32.Bölüm İlk Sahne

Yamaç’ın, Vartolu Saadettin’e karşı uygulamaya koyduğu plan sonucunda, Koçovalılar’a karşı kurulan güç birliği de sarsıntı geçirmeye başladı. Kurulan ittifakta Vartolu, Nazım, Selim ve Emrah vardı. Bu grupta çözülmeye başladı. Nefes kesen Çukur 31.bölümün ardından, Çukur 32.bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 32.bölüm fragmanı yayınlandı sitemizden izleyebilirsiniz.

Çukur 32.bölüm Fragmanı İzle

Çukur 32. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur 32. Bölüm 11 haziran 2018 pazartesi akşamı kendi kanalı olan Show TV’de kendi saatinde izleyicileri ile buluşacaktır.

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 31.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 31.Bölüm – Bana Bunu Yapma Abi

Çukur 31.bölümde; Yamaç, Çukur’da ki hakimiyet ve mal varlığını kaybetmekle karşı karşıya kaldıklarını anlamıştır. Yamaç bu olay üzerine bir dizi plan yapar ve bu planı adamları ile beraber uygulamaya başlar. Yamaç’ın Çukur’u kurtarmak için acil paraya ihtiyacı vardır. Bu parayı bulmak için çok seri şekilde hareket etmeye başlamıştır. Yamaç bu arada Vartolu’ya karşıda savaş açmıştır. Bu savaş sonucu Vartolu’nun kurduğu ittifakta dağılmak üzeredir. Yamaç, Sena’nın durumunda endişe duymaktadır. Yamaç Saadet’ten, Sena için yardım istemişti.

Çukur 32.Bölüm Önemli Sahneler

Çukur 31.Bölüm – Şok Baskın

Çukur 31.Bölüm – Vartolu’ya Büyük Vurgun

Çukur 31.Bölüm – Babasının Oğlu

Çukur 31.Bölüm – Sena Deliriyor mu?

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir