Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle

Sansürsüz Çukur 30.Bölüm izle, Çukur  30.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur sezon finaline sayılı haftalar kala Çukur’da Mücadele sertleşiyor. Yamaç’a kurulan tuzak Çukur29.bölümün son sahnesiydi. Bu sahne seyircilerin merakı ayrıca çok fazla artırdı. Çukur 30.bölüm fragmanını aramaya başladılar. Peki Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayır yayınlanmadı. Çukur 30.bölüm ile ilgili ilk sahne yayınlandı. Çukur dizisinin yeni fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Çukur 29.bölümde Cemil’in ölümü sonucu düğün iptal oldu. Düğünün iptal olması Koçovalı ailesini üzdü. Bu olayların üstüne Yamaç, işleri düzeltmek için ipleri eline aldı. Yamaç işleri düzeltmek için, Emmi, Paşa ve Selim ile beraber silah deposuna gittiği son sahne çok heyecanlıydı. Yamaç ve adamları depoya kapatıldılar. Buradan kurtulabilecekler mi? Kurtulacaklarsa nasıl kurtulacaklar merak konusu oldu. Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlanmadığı için merakımız daha da artıyor.

 

Pazartesi akşamları zirveye adını yazdıran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Saadet ile Cemil’in düğününün iptali tüm Koçovalıları sarsarken Yamaç, işleri yoluna koymak üzere ipleri eline aldı. Emmi, Paşa ve Selim’le beraber depoya silah almaya giden Yamaç, büyük bir sürprizle karşılaştı. Yamaç ve adamlarının soğuk hava deposuna kapatıldığı final sahnesi ekran başındakileri şaşırtırken, bu tuzaktan nasıl kurtulacakları da akıllarda soru işareti oluşturdu.

 

Çukur 29.bölümde Selim tarafını seçiyor. Selim, Cemil’i öldürme şokunu atamadan. İdris Koçovalı Çukurda ki bütün tapuları Yamaç’a bıraktığını söyleyerek Selim’e esas darbeyi vurdu. Bu açıklamadan sonra Selim Vartolu’nun kurduğu ittifaka katılabileceğini söyler. Ama ittifaka katılmak için bir şartı vardır. Oyun kurucu kendisi olursa, Vartolu ile aynı tarafta yer alacağını söyledi. Çukur 30.bölümde merakla beklediğimiz bir konuda bu Vartolu, Selim’in bu şartını kabul edecek mi?

 

EMRAH’TAN TEHLİKELİ HAMLE!

Sena, yaşadığı büyük şoku atlatamamıştır. Sena yaşadığı şoku atlatmak için doktora gitmek istediğini Emrah’a söyler. Emrah, Sena’ya tamam doktora gidelim der. Fakat Emrah, Sena’ya büyük bir tuzak kurmuştur. Emrah, Ezgi adında bir kadınla işbirliği yaparak Sena’yı zehirlemek istiyor.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir