Ana Sayfa / Çukur İnceleme / ÇUKUR 30.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 30.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 30.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE – ÇUKUR 30.BÖLÜM TEK PARÇA İZLE – SANSÜRSÜZ ÇUKUR 30.BÖLÜM İZLE -ÇUKUR 30.BÖLÜM İZLE SANSÜRSÜZ

ÇUKUR 30.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur 29.bölümde de izleyicilerini ekran başına kilitledi. Peki izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evet Çukur30.bölüm fragmanı yayınlandı ve sitemizden izleyebilirsiniz.

ÇUKUR 30.BÖLÜMDEN İLK SAHNE

İzleyicileri ekran başına kilitleyen Çukur 29.bölümde neler oldu. Çukur dizisinde bu hafta Cemil öldürüldü. Cemil’in öldürülmesi Çukur’daki bütün dengeleri altüst etti. Selim’in Yaptığı büyük hata sonucu Cemil’i öldürmesinin bedeli ne olacak gelecek bölümlerde belli olacak. Saadet’in düğününü heyecanla bekleyen Koçovalı ailesi düğünün iptal olmasından dolayı büyük üzüntü duyar. Çukur 29.bölümü izleyenler, merak ve heyecanla Çukur 30.bölüm fragmanını aramaya başladılar. Çukur 30.bölüm fragmanı gelecek bölümde nelerin olabileceği hakkında bizlere biraz ipucu verecek.

ÇUKUR 30.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

Dükkan Sizin

Show TV’de yayınlanmaya başlandığından bu yana sürekli izlenme oranını artıran Çukur’da, bundan sonra daha hareketli sahneler olacak. Çukur dizisine bundan sonra yeni yüzler ve karakterler girecek. Çukur’da değişen dengeler sonucu mücadeleler daha çetin bir şekilde geçmesi bekleniyor. Çukur dizisinde sezon finaline kadar birkaç isimde veda edecek.

Akılalmaz Tuzak

Aliço’ya Süpriz Misafir

Çukur 29.bölümde, Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım aralarında işbirliği yapma kararı alır. Bu işbirliğinden Yamaç’ın nasıl etkileneceği ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Yamaç ve adamlarının silah deposu ile ilgili hareketleri , Yamaç ve adamlarını, büyük bir tehlikeye sokar.

Ekmeğimizin Peşindeyiz

Çok Acil Doktor

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir