Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE – ÇUKUR 29.BÖLÜM TEK PARÇA İZLE – SANSÜRSÜZ ÇUKUR 29.BÖLÜM İZLE -ÇUKUR 29.BÖLÜM İZLE SANSÜRSÜZ

ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz yarın akşam Show Tv ekranlarında karşımızda olacak.Son haftalarda Sansürsüz Çukur dizisinin fragmanları oldukça geç çıkmaya başlamıştı.Bunun sebebi yaklaşan sezon finalinden kaynaklanıyor diye tahmin ediyoruz.Sansürsüz Çukur 29 Bölümün 1.Fragmanı dün yayımlandı.Muhtemelen tek fragman yayımlanacak dizinin başlamasına şurada ne kaldı.Bizi bu kadar bekleten fragman bizi mutlu etti mi derseniz EVET. Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Fragmanı kesinlikle bizlere beklediğimizi verdi, hatta benim için beklenenden de fazlasını verdi.

ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ
Sansürsüz Çukur 29.Bölüm Fragmanında biz dizinin bu sezon en az 5 bölüm daha oynayacağını öğrenmiş olduk.5 hafta rahat bir şekilde bu hafta bitecek mi endişesine kapılmayacağız.Fragmanlar geç çıkmaya başladığı için acaba bu hafta oynayamayacak mı gibi birçok soru  işaretlerini ortadan gider.Ayrıca Sansürsüz Çukur 29.Bölüm Fragmanın en büyük ayrıntısı, bana göre, gelecek sezon da devam edeceklerinin sinyalini vermesi.Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Fragmanında “sezon finaline son 5 bölüm kaldı” ibaresi acaba gelecek sezon devam edeceklerinin sinyalini mi veriyor soruları akıllara getirdi.Önümüzdeki haftalarda daha detaylı açıklamaların geleceğini düşünüyoruz ve sizi daha fazla sıkmadan Sansürsüz Çukur 29.Bölüm Fragmanına geçiyoruz.

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Fragmanı 45 saniyelik kısa bir fragman oldu.Yorumlamadan önce fragmanı bir kez daha inceleyelim.

Aslında bakarsanız Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Fragmanında bizlere çok bir şey anlatılmıyor. Vartolu’nun savaşı devam etmekte.Bu fragmanı biraz daha varsayımlar üzerine yorumlamak istiyorum.Çukur 29.Bölüm Fragmanında dizinin gelecek sezonlarının olacağı yönünde izlenimlerim var. Hatta gelecek dönem Vartolu ile Yamaç arasında hatırı sayılır bir düşmanlık olacak. Çukur’un kontrolünü Vartolu ele geçirecek ve Yamaç tekrardan Çukur’un kontrolünü Vartolu’dan almaya çalışacak.Öte yandan bu hareketleri ile Saadet’ten iyice kopacak.

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Fragmanını çok geniş bir yelpazede değerlendirmeye çalıştık.Fragmanda herhangi bir olay gözükmüyor görünüşte.Çukur 29.Bölüm yarın(pazartesi) saat 20:00’da Show Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.Kaçıran arkadaşlarımız Çukur 29.Bölüm Sansürsüz olarak Show Tv resmi internet sitesinden izleyebilirler.

ÇUKUR 29.BÖLÜM SANSÜRSÜZ

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir