Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 26.Bölümden İlk Sahne

Çukur 26.Bölümden İlk Sahne

Çukur 25.Bölümde Neler Yaşandı ? Çukur 26.Bölümden İlk Sahnede Neler Oldu ? Çukur 26.Bölümde Neler Olacak ?

 Çukur 26.bölümden ilk sahne

Çukur 25.Bölümü geride bıraktık. Çukur 25.bölümde her şey beklediğimiz gibi gerçekleşti diyebiliriz. Evet çoğu kişi Vartolu’nun ittifağını sürpriz olarak değerlendirdi ama biz bekliyorduk açıkçası. Çukur 24.bölümün son sahnesindeki Yamaç ve Vartolu arasındaki diyalog ve Çukur 25.bölüm fragmanlarını analiz ettiğimizde bu sonuca varmıştık. Beyefendi’nin oğullarıyla yaptığı bu ittifak sonucunda Vartolu bize göre kaybeden taraf olma yolunda ilerliyor.

Emrah komiserin bu ittifağı kabul etmesi için gerçekten geçerli bir sebebi var. Her ne kadar babasına kızsa bile yaptıkları için sonuçta babası. Her ne olursa olsun babasının intikamını almak istemesinden daha doğal bir şey olamaz. Vartolu için durum bu şekilde değil. Vartolu, Sadiş için canını vermeye bile hazırken bu ittifak onu Sadiş’ten iyice uzaklaştırdı. Vartolu, bir anlık öfkesine katılıp bu ittifağa katıldı ama sonuçları çok ağır oldu. İlerleyen zamanlar ne gösterir bilemeyiz ama bu ittifaktan bir şekilde çıkıp Çukur’un yanında yer alacaktır bir şekilde. Bu sadece bir tahmin de olsa Çukur dizisinin büyük aşkı bize göre “Vartolu ve Sadiş’in Aşkı”. Sena ile Yamaç’ın aşkı daha ön planda olsa da Vartolu ile Sadiş’in aşkının büyüklüğünün daha fazla olduğunu düşünüyoruz.Çukur dizisi bu iki aşık kavuşmadan bitmemesi lazım.Hep birlikte zamanla göreceğiz bakalım neler olacak.Şimdi Çukur 26.bölümden ilk sahneyi izleyelim. Çukur 26.bölümün ilk sahnesi de tam anlattığımız olayla alakalı. Varyolu ve Sadiş.

Çukur 26.Bölüm – Sneak Peek

Çukur 26.bölümden ilk sahnede gördüğümüz gibi Vartolu için işler iyice karışıyor.Vartolu yaptığından pişman gibi görünse de kesinlikle geri adım atmayacaktır. Bu Vartolu’ya yakışmaz ama bu demek olmuyor ki Sadiş’ten vazgeçecek. Vartolu için durumlar hiç iç açısı görünmese bile ilerleyen zamanlarda hem Çukur‘a babalık, hem de Sadiş’le evlenmek için önüne fırsat çıkacaktır. Bakalım Vartolu bu fırsatları kullanabilecek mi ?

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir