Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 26.Bölümde Bizi Neler Bekliyor ? Çukur 26.Bölümde Neler Olacak ? Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzlemek mi Sansürsüz İzlemek mi ? Çukur 26.Bölüm Sansürsüz Nasıl İzlenir?

Çukur 26.Bölüme sayılı dakikalar kaldı diyebiliriz. Çukur 26.Bölümde bizi neler bekliyor ? Çukur 25.Bölümde neler olmuştu ? Gelin ilk önce Çukur 25.Bölümde neler yaşandığına bakalım daha sonra da Çukur 26.Bölümde neler olabileceğini tahmin edelim.

Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzle

 

Beklenen gün geldi. Çukur 25.bölüm bu akşam bizlerle. Pazartesi gününü iple çekeceğim hiçbir zaman aklıma gelmezdi. Öğrencilik hayatımda başlayan bu pazartesi gününe olan nefretim hala devam etmektedir.Pazartesi günü hafta başlangıcı demek değil benim için hafta sonunun bitişi demek. Bu yüzden pazartesi gününe olan bu ön yargımı kıran diziye çok teşekkür ediyorum. Gerçi değişen bir şey olmadı benim için artık salı günlerine karşı olumsuz bir tutumum var 🙂

Gelelim asıl meselemize Çukur 25.bölüme. Çukur 25.bölümde neler olacak ? Bizi acaba neler bekliyor ? Çukur 25.bölümün yayımlanan 2 fragmanını da sizlerle incelik o fragmanları bir kez daha izleyelim.Çukur 25.bölüm başlamadan önce bilgilerimizi tazelemiş olalım 🙂

Çukur 25.Bölüm 1. Fragman

Çukur 25.Bölüm 2. Fragman

Çukur 25.Bölüm fragmanları bu şekilde. Açıkçası çok da heyecanlandırmadı beni fragmanlar.Zaten 24.Bölüm fragmanından belliydi 2-3 bölümün sessiz sakin geçeceği.Beyefendi ve Elvis’in (sözde ölümü ) bize bunun sinyalini vermişti.Gerçi 24.bölümde Vartolu’nun sahneleri beklediğimizden  fazlasını vermişti.Vartolu ile Sadiş’in aşkında duygu dolu anlar yaşadık.Vartolu gibi birisinin bile aşka karşısındaki nasıl caiz kaldığını gördük. Etkileyici sahnelere birde Barış Manço “Alla Beni Pulla Beni “şarkısıyla eşlik edince, ben de dahil olmak üzere 2 dakika boyunca çoğu kişiyi anılarıyla baş başa bıraktı. İşte o sahneler;

Çukur 24.bölüm Çukur’un içinde geçen bir bölüm olsa da yine beklentileri karşıladı diyebiliriz. Çukur 25. Bölüm için de Beyefendi’nin oğullarının işbirliği yapacağı sinyalleri verildi. İdris Baba ve Çukur ‘un işi artık daha zor. Yeni düşmanlarının intikam duygusunu nasıl içlerinde sindirdiklerini gördük. Gözlerini intikam hırsı bürüse bile akılla,mantıkla hareket etmeleri gerçekten etkileyici. Bir de işin Yamaç ve Sena kısmı var. Emrah komiser sinsiliğini kullanıp Yamaç’ı en zayıf noktası olan Sena’dan vurmak istiyor. Emrah komiser Çukur 25.bölümde de senanın aklını karıştırmaya çalışıyor. Fragmanlardan tahmin edemesek bile Sena ile Yamaç’ın arasını bozabileceğini düşünmüyorum ama anladığım kadarıyla Sena’nın içine bir kurt düşüyor.

Çukur 24.bölüm için Vartolu’nun bölümü demiştik. Varyolu’nun akılda kalan 2-3 tane sahnesini paylaşarak yazımızı bitirelim. Çukur 25.bölüm öncesi Varyolu’yla ilgili anılarımızı canlandıralım.

Çukur 6. Bölüm – Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden – Cengiz Özkan

Çukur 6.bölümde Vartolu ile Sadiş’in anılarına gidiyoruz diyebiliriz. Vartolu Sadiş’i görüyor ve eski anılar bir bir gözünün önüne geliyor.Bu sahnelere Cengiz Özkan da “Bİr Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden ” türküsüyle eşlik edince izleyicilere duygu dolu keyifli anlar yaşatmıştı.

Çukur Dizisi Mihriban Kapat Şunu Mühittin Abi

Çukur dizinde Vartolu’nun Mihriban türküsüne olan hassasiyeti herkes tarafından biliniyor. Biz yine de bilmeyenler için Mihriban’ın Vartolu’nun annesi olduğunu, bu yüzden bu türküyü duyduğunda duygulandığını söyleyelim.

Çukur 11.Bölüm –  Vartolu’dan Türkü

Çukur 11.bölümde Vartolu ile Sadiş’in düeti aklımızda kalan sahneler arasında.

Evet Çukur 24.Bölüm ve Çukur 25.Bölümü inceledik.Şimdi de Hep birlikte Çukur 26.Bölümün fragmanlarını inceleyelim ve bu bölümde bizi acaba neler bekliyor ? Hep birlikte bu sorunun cevabını bulmaya çalışalım.

Çukur 26. Bölüm Fragman

Çukur 26.bölüm ilk fragmanında Vartolu yine sahnede diyebiliriz.Vartolu’nun sırtındaki gizli dövme tüm izleyenleri şaşırttı. Çukur 26.bölüm ilk fragmanında İdris Baba’nın fırçası da dikkat çekiyor. Son olarak yüreğimizi dağlayan “Vartolu Sadiş Aşkı ” şok bir gelişmeye tanıklık ediyor. İdris Baba Sadiş’i evlendirmeyi düşünüyor ve bu haberi alan Vartolu çıldırıyor.

Çukur 26.Bölüm 2.Fragmanda gerçekten akıl almaz şeyler oluyor.Vartolu resmen çomak sokulmuş arı kovanı gibi gözünü kan bürümüş. Hem Yamaç hem İdris Baba’ya ayrı ayrı kinlenen Vartolu başına büyük bir bela alıyor gibi. Vartolu’nun sonu yaklaşıyor mu soruları akla gelirken İdris Baba’nın diğer oğlu ne işler karıştırıyor sorusu da akıllarda.İzleyip hep beraber göreceğiz.

Çukur 26.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 26.bölüme saatler kaldı. Eski anılarımızı tazeledik, Çukur 26.bölüm fragmanlarını da izledik. Artık geri sayıma başlayabiliriz. 4 saat gibi bir süre kaldı Çukur 26.bölümün başlamasına. Show Tv ekranlarından sansürlü bir şekilde yayınlanan diziyi 2-3 saat sonra sansürsüz olarak Show Tv resmi sayfasından izlemek daha cazip aslına bakarsanız. Tabi 2-3 saat içinde birçok spoiler yiyebilirsiniz. En iyisi saat 20:00’da televizyon ekranlarından izleyelim.

 

 

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir