Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 25.Bölümden İlk Sahne

Çukur 25.Bölümden İlk Sahne

Çukur 24.bölümü izledik.Peki Çukur 24.bölümü beğendik mi ? Çukur 24.bölüm bize istediğimizi verdi mi ? Çukur 25.bölümden neler olacak ? Sultan Ana ne karar verecek ? Yamaç Medet’i Vuracak Mı ?

çukur 25.bölümden ilk sahne
çukur 25.bölümden ilk sahne

Çukur 24.bölüm beklediğimiz gibi oldu.Beyefendi ve Elvis şu an kenara atıldı ilerleyen bölümlerde bu Elvis ve Beyefendi’nin geri geleceğini düşünüyoruz.Çukur 24.bölümde olduğu gibi Çukur 25.bölümde de yeni bir karakter yerine kendi içlerindeki problemler ile geçecek.En önemli soru ise şu Sultan Ana ne diyecek ?

Çukur 25.bölümden ilk sahneyi izlediğimiz anda acaba ne olacak ? Sultan ana ne diyecek gibi bir heyecana kapılsak da büyük çoğunluğumuz vurma diyeceğini düşünüyor.Büyük ihtimalle Sultan Ana Medet’i vurdurtmayacak. Çukur 25.bölüm için aslında çok da heyecanlanmak yanlış olur bu yüzden.Çukur 25.bölümden ilk sahne ne yazık ki gönlümüzü fethetmedi,fethedemedi.Hep birlikte izleyelim Çukur 25.bölüm ilk sahnesini.

Çukur 25.bölüm ilk sahnesinde her zamanki gibi Yamaç oyunculuğunu konuşturmuş.Gerçekten Yamaç(Aras Bulut İynemli) yaşayarak oynuyor. Bu sayede çok rahat bir şekilde duyguları izleyicilere geçirebiliyor. Yüzünde gerçekten de bu olayı yaşayan birisinin ifadesi var.Gerçekten büyük bir başarı sergiliyor.

Çukur Yamaç (Aras Bulut İynemli)
Çukur Yamaç (Aras Bulut İynemli)

Çukur 25.bölüm ilk sahnesi bize bekleneni veremese bile heyecanlanmamak elde değil.Çukur 25.bölüm fragmanları yayımlandıkça heyecan daha da artacak gibi.Çukur 25.bölüm fragmanları yayımlandıkça sitemize eklenecek ve hepsini tek tek yorumlayacağız. Sizde Çukur 25.Bölüm Tahmin Yarışması altına yorum yaparak tahminde bulunabilirsiniz. İyi seyirler.

 

 

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir