Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 25.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 25.Bölüm Sansürsüz İzle

Beklenen gün geldi. Çukur 25.bölüm bu akşam bizlerle. Pazartesi gününü iple çekeceğim hiçbir zaman aklıma gelmezdi. Öğrencilik hayatımda başlayan bu pazartesi gününe olan nefretim hala devam etmektedir.Pazartesi günü hafta başlangıcı demek değil benim için hafta sonunun bitişi demek. Bu yüzden pazartesi gününe olan bu ön yargımı kıran diziye çok teşekkür ediyorum. Gerçi değişen bir şey olmadı benim için artık salı günlerine karşı olumsuz bir tutumum var 🙂

Gelelim asıl meselemize Çukur 25.bölüme. Çukur 25.bölümde neler olacak ? Bizi acaba neler bekliyor ? Çukur 25.bölümün yayımlanan 2 fragmanını da sizlerle incelik o fragmanları bir kez daha izleyelim.Çukur 25.bölüm başlamadan önce bilgilerimizi tazelemiş olalım 🙂

Çukur 25.Bölüm 1. Fragman

Çukur 25.Bölüm 2. Fragman

Çukur 25.Bölüm fragmanları bu şekilde. Açıkçası çok da heyecanlandırmadı beni fragmanlar.Zaten 24.Bölüm fragmanından belliydi 2-3 bölümün sessiz sakin geçeceği.Beyefendi ve Elvis’in (sözde ölümü ) bize bunun sinyalini vermişti.Gerçi 24.bölümde Vartolu’nun sahneleri beklediğimizden  fazlasını vermişti.Vartolu ile Sadiş’in aşkında duygu dolu anlar yaşadık.Vartolu gibi birisinin bile aşka karşısındaki nasıl caiz kaldığını gördük. Etkileyici sahnelere birde Barış Manço “Alla Beni Pulla Beni “şarkısıyla eşlik edince, ben de dahil olmak üzere 2 dakika boyunca çoğu kişiyi anılarıyla baş başa bıraktı. İşte o sahneler;

Çukur 24.bölüm Çukur’un içinde geçen bir bölüm olsa da yine beklentileri karşıladı diyebiliriz. Çukur 25. Bölüm için de Beyefendi’nin oğullarının işbirliği yapacağı sinyalleri verildi. İdris Baba ve Çukur ‘un işi artık daha zor. Yeni düşmanlarının intikam duygusunu nasıl içlerinde sindirdiklerini gördük. Gözlerini intikam hırsı bürüse bile akılla,mantıkla hareket etmeleri gerçekten etkileyici. Bir de işin Yamaç ve Sena kısmı var. Emrah komiser sinsiliğini kullanıp Yamaç’ı en zayıf noktası olan Sena’dan vurmak istiyor. Emrah komiser Çukur 25.bölümde de senanın aklını karıştırmaya çalışıyor. Fragmanlardan tahmin edemesek bile Sena ile Yamaç’ın arasını bozabileceğini düşünmüyorum ama anladığım kadarıyla Sena’nın içine bir kurt düşüyor.

Çukur 24.bölüm için Vartolu’nun bölümü demiştik. Varyolu’nun akılda kalan 2-3 tane sahnesini paylaşarak yazımızı bitirelim. Çukur 25.bölüm öncesi Varyolu’yla ilgili anılarımızı canlandıralım.

Çukur 6. Bölüm – Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden – Cengiz Özkan

Çukur 6.bölümde Vartolu ile Sadiş’in anılarına gidiyoruz diyebiliriz. Vartolu Sadiş’i görüyor ve eski anılar bir bir gözünün önüne geliyor.Bu sahnelere Cengiz Özkan da “Bİr Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden ” türküsüyle eşlik edince izleyicilere duygu dolu keyifli anlar yaşatmıştı.

Çukur Dizisi Mihriban Kapat Şunu Mühittin Abi

Çukur dizinde Vartolu’nun Mihriban türküsüne olan hassasiyeti herkes tarafından biliniyor. Biz yine de bilmeyenler için Mihriban’ın Vartolu’nun annesi olduğunu, bu yüzden bu türküyü duyduğunda duygulandığını söyleyelim.

Çukur 11.Bölüm –  Vartolu’dan Türkü

Çukur 11.bölümde Vartolu ile Sadiş’in düeti aklımızda kalan sahneler arasında.

Çukur 25.bölüme saatler kaldı. Eski anılarımızı tazeledik, Çukur 25.bölüm fragmanlarını da izledik. Artık geri sayıma başlayabiliriz. 4 saat gibi bir süre kaldı Çukur 25.bölümün başlamasına. Show Tv ekranlarından sansürlü bir şekilde yayınlanan diziyi 2-3 saat sonra sansürsüz olarak Show Tv resmi sayfasından izlemek daha cazip aslına bakarsanız. Tabi 2-3 saat içinde birçok spoiler yiyebilirsiniz. En iyisi saat 20:00’da televizyon ekranlarından izleyelim.İyi seyirler.

 

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Tek Part …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir