Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 25.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 25.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

“ÇUKUR EVİMİZ SULTAN ANAMIZ” sözleri ile yankılandı Çukur 25.bölüm 1. fragmanı. Çukur 24.bölümün ardından bize çok konuşulacak bir şey kalmadı açıkçası.Çukur 24.bölümden ilk bölümü yorumladık şimdi de Çukur 25.bölüm 1. fragmanı hep beraber inceleyelim.

Çukur 25.Bölüm 1.Fragman

Çukur 24.Bölümde Ne Oldu ?

Çukur 24.bölümü pazartesi günü geride bıraktık. Tahminlerimiz doğrultusunda geçti açıkçası çok da şaşırtıcı bir bölüm olmadı.Çukur dizisinden 2-3 bölüm Çukur‘da geçecek diyorduk ki öyle de oldu.Çukur 25.bölümünde 2 önemli konu meydana geldi.Birincisi Sultan Ana’nın vurulması.Diğer önemli konu ise Vartolu’nun aşkı.Daha ayrıntılara inecek olursak dizinin sonunda Vartolu’nun Çukur‘dan gidişi var ama burası belirsiz olduğu için ana başlık olarak almak istemedim. Hepimizin bildiği gibi bir kaza sonucunda namlu bir şekilde Sultan Ana’ya döndü ve talihsiz bir şekilde silah ateşlendi.Kaza sonucu da olsa da tetiği çeken isim Medet oldu. Nedret Vartolu’yu vurmak isterken Medet araya girdi ve Sultan Ana vuruldu. Bu olay sonrasında ise Çukur karıştı. Gelin inceleyelim hep beraber ayrıntılı şekilde.

Çukur 24.Bölümden Ayrıntılar

İdris Baba Medet’i istedi. Celasun’u bu görev için Vartolu’nun evine yolladı. Celasun da aldığı bu komut doğrultusunda yola koyuldu. Celasun Varyolu’nun yanına gidip “İdris Baba Medet’i istiyor” demesi üzerine ortalık kızıştı. Vartolu Medet’i şu an vermeyeceğini ortalık sakinleşince kendi eliyle getireceğini söyledi. Celasun ise ısrar edince Vartolu sert bir şekilde ölümle tehdit etti. Bu durum karşısında Celasun’a söz hakkı kalmadı. Vartolu’nun sert çıkışı karşısında arkasına baka baka Çukur‘un yolunu tuttu.

Çukur 24.Bölümden Ayrıntılar-2

Çukur 24.bölümdeki çarpıcı olaylardan bir tanesi de Medet’in teslim olması diyebiliriz. Kelimenin tam anlamıyla Medet Çukur‘a teslim oldu.Çukur‘da kötü haber tez duyuldu ve tüm Çukur Sultan Ana’nın ölümünden sonra ayaklandı.Bu ayaklanma Medet’ten çok Vartolu’yu telaşa düşürdü. Vartolu Medet’i vermemek için direndi.Çukur en sonunda Vartolu’nun evini bastı işler de iyice karıştı. Yamaç’ın olay istememesine rağmen Çukur Medet’i almadan rahat etmedi ve Vartolu’nun evini bastı. Medet teslim olmak istese de Vartolu’yu ikna edemedi. Çukur sopalarla Vartolu’nun evini basarken duruma Yamaç el koydu.Yamaç gelmeden hemen önce de Medet bir oyunla Vartolu’dan kurtulup teslim olmuştu. Yamaç kalabalığı sert bir şekilde dağıtıp Vartolu’ya Çukur‘dan gitmesini söyledi. Çukur Seni İstemiyor ! sözleri üzerine Vartolu bugün gidiyorum ama yarın Çukur benden özür dileyecek bu da böyle biline diyerek Çukur 24.bölümünün son sahnesini canlandırdı.

Çukur 24.Bölümden Ayrıntılar-3

Çukur 24.bölümde gerçekleşen önemli diğer olay ise Vartolu’nun aşkı. Medet Vartolu’yu bir şekilde ikna etti ve bir günlüğüne Vartolu olma dedi. Vartolu’da içinde bulunduğu durumdan çok bunalmış olacak ki bir şekilde ikna oldu ve dizide Vartolu ile Sadiş arasında duygusal anlar başladı. Sadiş Vartolu’yu tekrar Çukur‘a dönmemesi için ikna etmeye çalıştı. Beraber mutlu bir hayat için ikna etmeye çalışsa da İdris Baba’nın gelmesiyle bu anlar sona erdi.İdris Baba Saadet’i alıp götürdü.Tam da bu anda çalan şarkı izleyenlerin yüreğini dağladı işte o sahne!

Çukur 24.Bölümden Ayrıntılar-4

Çukur 24.bölümde Vartolu’nun aşk ve duygu dolu sahneleri gerçekten etkileyiciydi. İzlerken böyle bir insanın dahi aşk karşısında nasıl da çaresiz kalıp gözyaşlarına hakim olamadığını gördük.Vartolu da olsanız aşk karşısında eliniz kolunuz bağlı. Yaşadığınız anlar aklınıza gelip gözyaşlarınıza hakim olmaya çalışıyorsunuz.Sonrası mı sonrası belli hayatta başka şeylerden hırsınızı çıkartıyorsunuz. Aşk tam da böyle bir şey karşısında çaresizce kalakaldığımız. Kelebeğin ömür bir günmüş diyen Vartolu haklı olsa bile o bir gün bile aşık için bir ömür diyebiliriz. Vartolu’nun hiç bitmesin dakikalara Barış Manço “Alla Beni Pulla Beni” şarkısıyla eşlik edince izleyenler 2 dakika dahi olsa eskilere dalıp gittiler.İşte o sahneler;

Çukur 24.Bölümden Ayrıntılar-5

Çukur 24.bölümün son ayrıntısıyla incelememizi bitirelim.Çukur 24.bölümün son önemli konusunun baş rolünde ise Emrah komiser var.Gizlice Nazım’ın korumalarını öldürüp gizlice odasına giren Emrah komiser Nazım’a sorular yöneltti.En göze çarpan konu ise “Babamızı Neden Harcadın!”

Emrah komiserin silahlı tehdidi karşısında Nazım bülbül gidi ötmeye başladı. Emrah komisere istediği cevapları verdi. Nazım ve Emrah komiserin babası olan Beyefendi’nin nasıl bir psikopat olduğunu bir kez daha anlattı. Anlatılar karşısında Emrah çocukluk anılarına döndü ve içinde bir yerlerde Nazım’a hak verdi.

Çukur 25.Bölüm Nasıl Olacak

Çukur 25.bölümde Yamaç Medet’i Sultan Ana’nın karşısına çıkartıyor. Sultan Ana’ya vur de vurayım diyor. Bildiğiniz gibi Sultan Ana beni kötürüm bırakan o adamın canını almazsan sana sütümü helal etmem demişti.Peki Sultan Ana Medet’in infaz emrini verecek mi ? Bize sorarsanız hayır ama bu sorunun cevabını pazartesi günü öğreneceğiz.

Çukur 25.bölümde olmasa bile Yamaç’ın artık tam anlamıyla 2 düşmanı var. Beyefendi’nin ölmediğini düşünsek de öldüğü kesinleşti gibi. Beyefendi yerine 2 tane oğlu birlik olup Çukur‘dan intikam almaya çalışacaklar.

Birde paranoyak bir düşünce olsa da Elvis hala yaşıyor. Bu bizim düşüncemiz zaman ilerledikçe hep beraber göreceğiz. Pazartesiyi iple çekmemizi sağlayan bu dizinin ilerleyen bölümlerinde görüşmek üzere. İyi seyirler.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir