Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 24.Bölüm Reyting Sonuçları

Çukur 24.Bölüm Reyting Sonuçları

Çukur 24.bölüm heyecan dolu bir şekilde geliyor.Peki bu heyecan reytinglere nasıl yansıyacak ? Çukur 24.bölüm ile haftalık reyting sıralamasında yerini koruyabilecek mi ? Yada daha da yükselecek mi ? Çukur reyting analizini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz…

Çukur Reyting Sonuçları
Çukur Reyting Sonuçları

Çukur 24.bölüm neredeyse başlamak üzere. Dışarıdaki tatlı koşturmanın sebebi de bu olsa gerek. Pazartesi sendromunu atlatmak için birebir olan Çukur dizisi bu haftaki bölümüyle de bunu başaracak gibi duruyor. Çukur dizisini izleyenlerin sayısı oldukça fazla.Bunu gerek günlük gerekse haftalık reyting sonuçlarından anlayabiliyoruz. Tabi reyting sonuçları bizi yanıltmasın. Çukur dizisini izleyenlerin sayısı reyting sonuçlarının en az 2 katı olarak tahmin edilmektedir.Bunun sebebinin de Çukur dizisinin oldukça sansürlenmesi olarak görülüyor.

Çukur’daki o kelime sansürlendi!

Çukur Elvis ile Yamaç
Çukur Elvis ile Yamaç

Her Çukur dizisinin bölümünden sonra sosyal medyada sansürlendi şeklinde haberleri görmekteyiz.Çukur dizisinin son bölümlerinde ise bu sansürlenme olayı oldukça arttır.Özellikle Çukur 21.bölüm ve Çukur 23.bölüm sansürlü izleyenler diziyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.Çukur 24.bölüm için de aynı şeyi düşünmekteyiz. Çukur 24.bölümü tabi ki ilk önce Show Tv ekranlarından izleyeceğiz. Dizinin başlamasına saniyeler kaldı diyebiliriz.

Çukur 24.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle

Çukur dizisi
Çukur dizisi

Yine de aklımızda bulunsun.Çukur dizisinin 24.bölümünü Show Tv kanalından izledikten sonra internet üzerinden 1 kere de sansürsüz olarak izlemekte fayda var.Özellikle diziyi komple izlemesek bile bazı sahnelerini kesinlikle sansürsüz olarak YouTube üzerinden izlemek gerekiyor.Dizinin sansürsüz izlenmesi gereken sahnelerini sitemizden de bulabilirsiniz.İyi seyirler.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir