Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 41.Bölüm sansürsüz İzle, Sansürsüz Çukur 41.Bölüm İzle,  Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 8.Bölüm İnceleme, Çukur 41.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 41.Bölüm Full HD İzle

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 8.bölüm fragmanları yayınlanmadı . fragmanlar yayınlandıktan kısa bir süre sonra analizleri ile sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi Çukur 2.Sezon 8.bölümde olabilecekler hakkında ki tahminlerimizi yapalım. Geçen bölümün final sahnesinde Yamaç Ersoy’un önünü kesmişti. Büyük ihtimal Ersoy’a şantaj yaparak kendilerine çalışmasını isteyecektir.

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Karakuzular artık Vartolu’nun ortaya çıktığını gördü. buna tedbir olarak, Vartolu’nun doğacak çocuğunu şantaj aracı olarak kullanabilirler. Geçen bölümde Karaca, Aşkın’ı yanlış yönlendirerek onun Karakuzular’ın evine girmesine neden olmuştu. Aşkın’da Karakuzuların eline düşebilir. Bu olayı Karakuzular kullanıp Celasun’a şantaj yapabilirler.

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Gelecek bölümde İdris Koçovalı ve Selim daha çok ön plana çıkması bekleniyor. Bu arada yine Karaca’nın Sena’yı Çukur’a çağırması sonucu, Sena Çukur’a gidecek ve Karakuzular’ın eline düşecektir. Aliço, Celasunların attığı çantayı almıştı. Büyük ihtimal kayıp beş milyon bu çantada çıkabilir. Böyle bir şey olursa Koçovalılar para sorununu çözdüklerinden daha güçlü hareket edeceklerdir.

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Afganlı Reşit, koçovalılara karşı savaş başlatabilir. Aynı zamanda da Karakuzulara karşıda savaş başlatmak zorunda. Çocuğu kaçırılan Afganlı aşiret reisi Karakuzulara karşı bir savaş başlatabilir. Bunun yanında Saadet çocuğu esir olduğu süreçte kollamıştı. Çocuk bu durumu anlatırsa Saadet, Karakuzuların elinden kurtarabilirler.

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 7.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2.Sezon 7.bölümde olanları kısaca yorumlayalım. Ondan sonra Çukur 2.Sezon 8.bölümde olacaklar hakkındaki analizimizi yapalım.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Beni Siz Delirttiniz

Yamaç artık sakin bir yapı ile bu olaylar ile baş edemeyeceğini anladı. Bunun için artık çılgınlıklara başladı. ilerleyen bölümlerde Yamaç’ı daha fazla bu hallerde göreceğiz.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Ölüm Fermanını İmzaladı

Yamaç, Cumali’yi kurtarmak için Afganlı reşit’in evine girmeye karar kılar bunun içinde özel olarak hazırlattığı araba ile Reşit’in evinin önünden geçer. Bu olay Reşit ve adamlarının dikkatini dağıtmak için kullandı. Yamaç daha sonra Reşit’ten Cumali’nin yerini öğrendi.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Yamaç Geliyor Çetooo

Yamaç, Reşit’ten Cumali’nin yerini öğrendikten sonra o mekana gitti. Fakat Yamaç o mekana da müzik eşliğinde gitti. Müziği tanıyan Cumali, Çeto’ya Yamaç’ın geldiğini söyledi. Yamaç, Cumali’in yanındaki adamları saf dışı bıraktı.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Abiye El Kalkmaz!

Cumali, Yamaç tarafından kurtarıldıktan sonra Çeto’yu öldürmek için harekete geçer. Fakat Yamaç buna izin vermedi.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Ver Çocuğu Al Çeto’yu

Yamaç, Cumali ile Çeto’yu kurtardıktan sonra, pazarlık yapmak için Karakuzuların mekanına geldi. Mahsun’a çocuğu ver Çeto’yu al diye teklif sundu. Mahsun teklifi kabul etti.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Arrivederci

Mahsun değiş tokuş yapılacak yere geldi. Fakat Mahsun’un planları vardı. Tabii yamaç bu tuzağa düşmedi. değiş tokuşu kazasız atlattı.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Yamaç Karakuzuları Kuyruğundan Yakaladı!

Yamaç, Aliço’ya verdiği görev sonucunda, Karakuzuların neler yaptığı hakkında bilgiler topladı. Bu bilgiler arasında Ersoy’un lüks düşkünü olduğunu öğrendi. Celasun’un verdiği arabayı onun alacağını öğrendi. Bölümün final sahnesinde Ersoy’un önünü kesti.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Nefes Kesen Çatışma

Mahsun, Çeto’yu kurtarmak için, Afganlı Reşit’in Çeto’yu eski esir ettiği yere saldırdı.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – Cumali Vartolu’yu Kurtarıyor!

Yamaç, Cumali’ye öyle bir görev verdi ki Vartolu’yu içeriden alma görevi. Cumali istemese de bu görevi kabul etmek zorunda kaldı.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm – İdris Koçovalı’yı Çıldırtan An

İdris Koçovalı en sonunda pazar yerinde haraç alan adama güzel bir dayak attı.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 45.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Tek Part …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir