Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 22.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 22.Bölüm İzle, Çukur 55.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 55.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 55.Bölüm Analizi, Sansürsüz Çukur 55. Bölüm İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Ön İzleme

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 21.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Bu bölümde, Çeto, Vartolu’ya tuzak kurmak için, Veysel’i devreye soktular. Bu arada Yamaç, Karakuzulara kaptırdığı silahları geri aldı. Bu silahları kendi silahçılarına dağıttı ve ilk parti bizden dedi. Bu arada Mahsun, Sultan Koçovalı’nın sokak çocukları için açtığı yere geldi. Burada Sultan, Mahsun’a bayağı laf vurdurdu.

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Aliço dosyaları tasnif etti ve Yamaç’ın istediği belgeleri buldu. Yamaç, bu belgeleri Mahsun’a hediye paketi içinde verdi. Bu arada Selim, Aliço’dan bir şeyler bulmasını istedi. Uluç Reis’in kızı da Koçovalı konağına yerleşti. Cumali ile Yıldız arasında ki gerginlik yaşandı. Selim eski karısı Ayşe ve Sena aracılığı ile Mahsun ve Çeto hakkında bilgi toplamaya başladı. Çeto’nun kurduğu tuzağı fark eden Vartolu, yamaç ile yeni bir plan yaparak, Karakuzuları tuzağa düşürdüler. Medet Çeto’yu tam sıkıştırdığında bir el silah sesi geldi. Bu arada Veysel’i Koçovalıların içine sokan Cumali, Veysel’in ipini çekti.

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölümde olacaklar hakkında yayınlanan fragmanlardan yola çıkarak analizimize başlayalım. İlk önce geçen bölümde olacaklar hakkındaki analizimiz bayağı isabetli olmuştu. Şimdi yeni bölümün analizine gelince; Yamaç, Mahsun’un eline Çeto’nun yaptıkları ile ilgili bombayı vermişti. Fragmanda Mahsun olayları ayrıntılı olarak inceliyor, Çeto ile bu konuda tartışmaları var. Vartolu, Medet’in vurulmasından sonra çıldırıyor. Karakuzuların bir mekanını yakıyor. Bu mekanda Mahsun’u görüyoruz, ama Mahsun’a burada bir şey olmayacaktır. Karakuzular, Koçovalılara saldırdığını görüyoruz, bu arada Yamaç ile Yücel uzun namlulu silahlar ile ateş ediyorlardı.

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 22.Bölümde Uluç Reis’de Çukur’a geliyor. Uluç Reis, Koçovalılar tarafından dost görünüyor, bana sorarsanız Uluç Reis, Baykal Bey’e çalışıyor. Bu yüzden Koçovalılar çok büyük bir zarar görebilirler. Yıldız ile Cumali arası biraz düzelecek gibi görünüyor. Bu arada Medet daha ölmedi, Hastanede yatıyor, belki bu onun için bir avantaj olabilir. Lazım olan organ nakli yapılabilir. Aliço’nun parası yakında ortaya çıkacak. Bu para, Koçovalıların çok sıkıştıkları bir zamanda ortaya çıkması lazım. O yüzden bu bölümde paranın çıkmasını beklemiyorum. Baykal’ın büyük saldırısı sürecinde çıkması daha mantıklı.

Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 22.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm – Sizin Hakkınız

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm – Oyun Çözülüyor

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm – Hediyem Var

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm – Büyük Operasyon

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir