Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 21.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 21.Bölüm İzle, Çukur 54.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 54.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 54.Bölüm Analizi, Sansürsüz Çukur 54. Bölüm İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Ön İzleme

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 20.Bölümde olanlar hakkında kısaca bilgi verelim. Bu bölümde, Koçovalılar silah bulmak için çalmadıkları kapı kalmadı gibi, ama para olmadan kimse Koçovalılara silah vermeye yanaşmadı. Bunun üzerine buldukları bir eleman, silah vermeyi kabul etti ama karşılığında akü istedi. koçovalılarda lazım olan aküleri Karakuzuların deposundan çaldılar. Koçovalılara gelecek silah nasıl oldu ise Karakuzuların eline geçti. Bu olay Koçovalılara büyük bir darbe olarak geri döndü.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölümde Çukur sakinleri eski işlerini birlik olup Karakuzulardan aldılar. Karakuzular aynı taktik ile işleri geri almaya çalıştıklarında temiz bir Çukur dayağı yediler. Çeto, Vartolu’nun söylediği laf ile fenalık geçirdi. Çeto’nun iyileşmesini sağlayan, Koçovalılara her fırsatta ihanet eden Ayşe oldu. Bu olay Ayşe’nin Koçovalılara üçüncü ihaneti oldu.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan fragmanlara ve geçmiş bölümlerden edindiğimiz ipuçları ile Çukur 2.Sezon 21.Bölümde olacaklar hakkında yorumumuza geçelim. Bu bölüm fragmanlarına baktığımızda aksiyonu bol bir bölüm olacağını söyleyebilirim. Bu bölümde Veysel ortaya yeniden ortaya çıkıyor.  Veysel Saadeti kaçıracak, bu kaçırma olayı daha çok Vartolu’yu ele geçirmek için yapılacak. Çeto hatırlarsanız, Vartolu’nun öldürülmesini istemişti.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölümde, hiç umulmadık bir ölüm olacak. Bu ölümde ölecek kişinin kim olduğuna gelince, listede olanları şöyle sıralayalım. İlk sırada Vartolu var, ikinci sırada Saadet var, üçüncü sırada Medet var. dördüncü sırada kemal var. Bu dört kişiden biri diziye veda edebilir. Fragmanlara baktığımızda Vartolu Karakuzuların arasında kalıyor ve ona ateş edildiğini görüyoruz. Saadet elinde silah olan Veysel ile kapıda karşılaşıyor. Şimdi kendi tahminlerimi ayrıntıları ile anlatayım. Saadet, Veysel tarafından kaçırılıyor bu doğru fakat fragmanda dikkat ederseniz, Saadet Koçovalıların evine geri dönüyor. Onu eve bırakan Vartolu. Vartolu’da bir yara görünmüyor. Demek ki Vartolu çatışmaya girmeden önce Saadeti kurtaracak. Çatışma esnasında Vartolu yalnız gibi görünüyor fakat biz biliyoruz ki, Medet’de orada. Büyük ihtimal Vartolu yaralanacak, Medet ise abisine gelecek kurşunlara kendini siper edecek. Bu durumda bu bölümde diziden çıkacak oyuncu büyük ihtimal Medet olacak. Diyeceksiniz ki Vartolu’yu o cehennemden kim çıkaracak. Bu konuda da tahminimi söyleyeyim, çatışmaya Yamaç’da katılacaktır.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölümde, Yamaç silahların Karakuzuların eline geçmesinde onlara ihanet edeni bulmaya çalışıyor. Bu konuda aklına gelen ilk kişi Yücel oluyor. Sonuçta Yücel nede olsa eski bir Karakuzu. Yücel ihanet eden olmadığına Yamaç’ı inandırıyor. Bu arada Çeto ile Mahsun’un arasını açacak bilgilerde veriyor. Bu bilgiler doğrultusunda Yamaç, Mahsun’a bir dosya veriyor. Bu dosyada ne var derseniz? Çeto’nun organ kaçakçılığı yaptığını biliyoruz. Bu dosyada hemen bu var demek bence yeterli değil. Bu dosyada ekstra olarak Mahsun’un çocukluğuna dair bilgiler olabilir.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 21.Bölümde, Cumali’yi daha çok Uluç Reis’in yanında görünüyor. Ben şimdiden söyleyeyim Koçovalıların silah işinin patlak vermesinde Uluç Reis’in parmağı var. Uluç Reis diğer bölümlerde, sürekli olarak Cumali Koçovalı’yı soruyordu. Bu adamın Cumali’den bir intikamı var ilerleyen bölümlerde ortaya çıkar. Uluç Reis’e kızı da yardım ediyor. Koçovalılar şimdilik ondan kuşku duymasalar da onlara ihanet eden Uluç Reis. Büyük patronun emri ile de yapmış olabilir veya kendi hesabı olabilir.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm – Vartolu Çeto’yu Çıldırttı

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm – Hangi Saksıda Yetişiyorsunuz?

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm – Nasıl Öderiz?

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm – Onun Ölüsünü İstiyorum

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir