Ana Sayfa / Çukur İnceleme / Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

 

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 17.Bölüm İzle, Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 50.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 50.Bölüm Analizi, Sansürsüz Çukur 50. Bölüm İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Ön İzleme

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 2.Sezon 16.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Yamaç tahmin ettiğimiz gibi Selim tarafından bulunup hastaneye getirildi. Vartolu ile Cumali’nin kavgası, İdris Koçovalı tarafından kesildi. Bütün aile hastaneye toplandı. Bu arada Çukur’u boş bırakmamak için, Emmi ve Cumali Çukur’a geldi. Burada işle bayağı karışıktı, Cumali’nin sert tavrından sonra biraz daha karıştı. Vartolu ile Selim’de Çeto ve Mahsun’un peşine düştü. Bu arada Çeto ve Mahsun, Bulgar mafyasına büyük bir darbe vurdular. Veysel Çukur’u karıştırmak için iki gruba da zarar vererek birbirlerine düşmelerini sağladı. Vartolu, Çeto’yu yaraladı, Çeto kaçarken Selim’in karısı olan Ayşe’nin evine saklandı. Selim tam Mahsun’a sıkacak iken, Sena ile Mahsun’un sohbetini gördü ve bekledi.

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.Bölümde olacakları olacakları fragmanlara göre yorumlayalım. Fragmanda Yamaç, Selim ile konuşuyor, onu vuran hakkında kısa bilgi veriyor. Fakat Yamaç vuranın tam ismini vermiyor. belki bu bölümde vuran ortaya çıkar. Bizim tahminimize göre, Yamaç’ı vuran Metin. Metin’in niye Yamaç’ı vurdu derseniz? Büyük ihtimal çocuğu ile tehdit edildi. Metin’de Yamaç’ı vurmak zorunda kaldı.

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 17.bölümde, Vartolu Çeto’yu elinden kaçıracak. Selim, Sena ile Mahsun konusunu konuşuyor, ilerleyen bölümlerde Karakuzulara ulaşmak için, bu yolu kullanabilir. Cumali, Çukur’da yeni çıkan çatışmayı yatıştırmak için çaba sarf edecek. Fakat yanında bulunan Veysel ortalığın karışması için yeni oyunlar oynayacak. Bu bölümde İdris Koçovalı’nın Çukur’a gelmesini bekliyorum. Bu arada Melda ile Sultan Koçovalı arasında görünmez yeni bir savaş başlayacak.

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 16.Bölümde Sahneler

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Çukur’u Karıştıracak İhanet

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Yamaç’ımı Vurmuşlar Lan!

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Karakuzular’dan Dev Operasyon

Çukur 2.Sezon 16.Bölüm – Buraya Kadarmış Aslan Parçası

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir