Ana Sayfa / Çukur Dizi Haberleri / Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Analizi, Çukur 2.Sezon 14.Bölüm İnceleme, Sansürsüz Çukur 2.Sezon 14.Bölüm İzle, Çukur 47.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 47.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 47.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Sansürsüz Çukur 47.Bölüm İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Ön İzleme

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm İnceleme

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm incelemeye geçmeden önce Çukur 2.Sezon 13.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Çukur 2.Sezon 13.Bölüm aksiyon bakımından çok hızlı geçmedi. Cumali’nin laboratuvar baskınından Vartolu, Celasun sayesinde kıl payı kurtuldu. Bu bölümde Ersoy’un nasıl Karakuzu olduğunu öğrendik. Çeto ve Mahsun taktik değiştirerek Çukur halkının sempatisini kazanma yoluna girmeye karar kıldılar. Bu aşamada Vartolu’ya Saadet ve çocuğu gösterdiler. Çukur halkı, Koçovalılara eğer Çukur’u alamayacaksanız hiç girmeyin cezasını biz çekiyoruz diye uyarıda bulundular. İdris Koçovalı bu bölümde aile kavramının önemini anlattı, ve bir insan için önce aile gelmesi mesajını da izleyiciye verdi.

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 13.bölüm final sahnelerinde ise, Aliço, Karakuzu çöplerini karıştırırken çocuk bezi buldu. Yamaç Ersoy’dan aldığı bilgi sayesinde Çeto ve Mahsun’a tuzak kurma çalışması yaptı. Cumali, Vartolu’dan şüphelendiği için onu kendisi ile aynı odaya kilitledi.

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Fragmanları yayınlandı. İzlediğimiz fragmanlardan yola çıkarak bu bölümde olacaklar hakkındaki analizimizi yapalım. Vartolu bir yolunu bulup Çeto ve Mahsun’a kurulan tuzağı haber veriyor. Bu arada Aliço’nun elinde ilk defa silah gördük bu silahı da Vartolu’ya doğrulttu. Vartolu, Karakuzulara içinizden biri Yamaç’a çalışıyor diyor. Bu söze en çok tepkiyi Ersoy gösteriyor. Büyük ihtimal Ersoy’un sonu yaklaştı gibi ilerleyen bölümde diziden çıkabilir. Çünkü çok hata yapmaya başladı.

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölümde; Koçovalılar tuzağa düşüyor bu tuzağa düşmekte ki temel neden Vartolu olabilir. Bu arada Veysel’in gerçek kimliği ortaya çıkıyor. Veysel tahmin ettiğimiz gibi bir Karakuzu olduğu anlaşılıyor. Cumali’ye arkadan saldıracağı anda, Cumali tarafından fark ediliyor. Fragmanda Cumali, Veysel’in boğazını sıkıyordu. Büyük ihtimal Veysel diziden bu bölümden çıkacak. Aliço bebek bezlerinden yola çıkarak Saadet ve bebeğin yaşadığını Yamaç’a söylüyor. Yamaç, Vartolu ile bu konu hakkında bir konuşma yapıyor. Bu bölümde Vartolu’nun Karakuzulara kimyagerlik yaptığı Yamaç tarafından anlaşılabilir.

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle
Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm fragmanında büyük bir patlama meydana geliyor. Bu patlamayı büyük ihtimal Vartolu, Çeto ve Mahsun’u kurtarmak için yapmış olabilir. Bu arada İdris Koçovalı’nın Emmi ile beraber yeniden sahne almaya başladıklarını görüyoruz. Çukur yavaş yavaş olsa da beş altı bölüm sonra Koçovalılara geçme ihtimali var. Çukur 2.Sezon 14. bölüm bir önceki bölümün aksine bol aksiyonlu ve heyecanlı geçeceğe benziyor.

Çukur 2.Sezon 13.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – Kaybettik!

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – Vartolu Köşeye Sıkıştı

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – İyi ki Geldin

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – Mahsun’un Yalanı Ortaya mı Çıkıyor?

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 50.Bölüm Sansürsüz İzle Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 17.Bölüm Sansürsüz Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir